Görünüm:
Önizle

CANCA 38 SOĞUTUCULU ARABALI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİ

143.001,53TL

CANCA 38 SOĞUTUCULU ARABALI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİSoğutuculu model; cafe, restoran, otel, market, okul, hastane gibi mekânlarda portakal, mandalina ve limon meyvelerinin suyunun sıkılması ve meyve suyunu soğutması için tasarlanmıştır.Tamamen otomatik olan bu ürün besleme, kesme, sıkma,posayı suyundan ayırma ve meyve suyunu depolamaişlemle..

Önizle

CANCAN 32 DEPOLU ARABALI OTOM NAR&GREYFURT SIKMA MAKİNASI

118.675,63TL

CANCAN 32 DEPOLU ARABALI OTOM NAR&GREYFURT SIKMA MAKİNASIOtomatik Nar&Greyfurt sıkma makineleri; otel, restoran, okul, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi mekânlarda nar ve greyfurt meyvelerinin sıkılması için tasarlanmıştır.Tamamen otomatik olan ürün besleme, kesme, sıkma, posayı suyundan ayırma ve meyve suyunu depolama işlemlerini yapar...

Önizle

CANCAN 32 NAR & GREYFURT OTOMATİK SIKMA MAKİNESİ

92.299,41TL

CANCAN 32 NAR & GREYFURT OTOMATİK SIKMA MAKİNESİOtomatik Nar&Greyfurt sıkma makineleri; otel, restoran, okul, eğlence ve alışveriş merkezleri gibi mekânlarda nar ve greyfurt meyvelerinin sıkılması için tasarlanmıştır.Tamamen otomatik olan ürün besleme, kesme, sıkma, posayı suyundan ayırma ve meyve suyunu depolama işlemlerini yapar. Dakikada..

Önizle

CANCAN 38 BARDAKLI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİ

83.055,56TL

CANCAN 38 BARDAKLI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİBardaklı ve tercihe göre depolu otomatik portakal sıkmamakinesi; restoran, otel, cafe, büfe, üretim tesisleri gibimekânlarda portakal, mandalina ve limon meyvelerininsuyunun sıkılması için tasarlanmıştır.Tamamen otomatik olan bu ürün besleme, kesme, sıkma,posayı suyundan ayırma ve meyve suyunu depo..

Önizle

CANCAN 38 DEPOLU ARABALI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİ

111.377,86TL

CANCAN 38 DEPOLU ARABALI OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNESİDepolu otomatik portakal sıkma makinesi; restoran, otel, cafe, büfe, üretim tesisleri gibi mekânlarda portakal, mandalina ve limon meyvelerininsuyunun sıkılması için tasarlanmıştır.Tamamen otomatik olan bu ürün besleme, kesme, sıkma,posayı suyundan ayırma ve meyve suyunu depolamaişlemlerini y..

Önizle

Cancan Cafe Tipi Otomatik Portakal Sıkma Makinesi

43.960,37TL

Cancan Cafe Tipi Otomatik Portakal Sıkma MakinesiCafe tipi otomatik portakal sıkma makinesi; restoran, cafe, büfe, okul gibi mekânlarda portakal, mandalina ve limon meyvelerinin suyunun sıkılması için tasarlanmıştır.Verim ve yüksek randıman avantajlarının yanında, hijyen ve güvenlik gereksinimlerini de sağlar.Ağırlık: 55 kgGenişlik: 79 cmYükseklik ..

Önizle

CANCAN EV TİPİ MANUEL MEYVE PRESİ

1.911,32TL

CANCAN EV TİPİ MANUEL MEYVE PRESİManuel meyve presleri portakal, nar, greyfurt, limon ve mandalina gibi narenciyelerin fazla güç gerektirmeden, zaman tasarrufu sağlayarak en verimli şekilde sıkılması için tasarlanmıştır. Ergonomik yapısıyla kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği kolaydır.AĞIRLIK:4 KGGENİŞLİK:18 CMYÜKSEKLİK:28 CMD..

Önizle

Cancan Nar Tipi Manuel Meyve Presi

2.293,58TL

Cancan Nar Tipi Manuel Meyve PresiManuel meyve presleri portakal, nar, greyfurt, limon ve mandalina gibi narenciyelerin fazla güç gerektirmeden, zaman tasarrufu sağlayarak en verimli şekilde sıkılması için tasarlanmıştır. Ergonomik yapısıyla kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği kolaydır.Ağırlık : 6 kgGenişlik : 20,5 cmyükseklik..

Önizle

Cancan Profesyonel Tip Manuel Meyve Presi

2.119,83TL

Cancan Profesyonel Tip Manuel Meyve PresiManuel meyve presleri portakal, nar, greyfurt, limon ve mandalina gibi narenciyelerin fazla güç gerektirmeden, zaman tasarrufu sağlayarak en verimli şekilde sıkılması için tasarlanmıştır. Ergonomik yapısıyla kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. Kullanımı ve temizliği kolaydır.Ağırlık :5,5 kgGenişlik: 19 cmYüks..

Önizle

SANTOS NO54 Bar Mixer

24.325,90TL

SANTOS NO54Bar Mixerİçki karıştırıcı kase algılama ile otomatik motorlu aktivasyonu2 adet kase ve 3 adet karıştırıcıGüçlü Motor8.000 rpm ve 16.000 rpm iki hızElektrik Bağlantısı: 220 V - 1NElektrik Gücü:0,23 kWAğırlık: 6 kg.Ölçüler: 182×186×530 mm..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)