Biz kimiz 
Cafe ekipmanları.com 2016 yılında Monroc Endüstriyel Mutfak Malz.Sat.ve Paz. Ltd. Şti’ nin iştiraki olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren hep en iyi markalar, en iyi ürünler ve en iyi fiyat ilkesiyle yol almayı hedeflemiştir. Pazar lideri markalar ile bayilik ve doğrudan distribütörlük anlaşmaları yapmıştır.
 
Siz değerli iş ortaklarımıza hep yenilikçi ve rekabetçi fiyatlarla kesintisiz hizmet vermiştir. Cafe ekipmanları sadece ürün satışı değil tüm Türkiye’de satış sonrası teknik hizmet ,montaj ve genel tedarik konularında da sektörde diğer satış sitelerinden ayrılmıştır. Aynı zamanda ana firmamız olan Monroc endüstriyel olarak Türkiye ve Dünyada marka projelere; mimari ve mutfak projeleri ile imza atmıştır. Bugün Türkiye’de ve Avrupa’da 40’ın üstünde ulusal markaya proje ve proje uygulama hizmeti vermektedir. Cafe ekipmanları olarak profesyonel satış sonrası ekibimizle sizlere eksiksiz , kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyet ilkelerimizden ödün vermeden hizmet vermeye devam  edeceğiz.

Kariyer
Sizlerde Cafe ekipmanları ailesine katılmak, satış veya satış sonrası takım arkadaşlarımızdan olmak isterseniz cv’lerinizi  info@cafeekipmanlari.com mail adresimize gönderebilirsiniz…