Hario

Görünüm:
Önizle

Hario Cha Cha Kyusu Maru 450ml 2’li Bardak Seti

(0)
383,50TL

  Hario Cha Cha Kyusu Maru 450ml 2’li Bardak SetiEn üst kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da özel olarak üretilen Hario ChaCha Kyusu Maru, çay demleme sürecini yakından izlemenize olanak veriyor. Geniş metal süzgeci sayesinde sıcak suyu dökmek ve filtre çıkarma kolaylığı sağlayan 450 ml kapasiteli bu ürün ergonomik cam kulpa sahip tasarımı..

Önizle

Hario Tea Warmer S

(0)
280,84TL

Hario Tea Warmer S..

Önizle

Hario 02 Kendinden Filtreli Dripper Siyah Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
350,46TL

Hario 02 Kendinden Filtreli Dripper Siyah Kahve Demleme Ekipmanı-4 kupa kapasiteli Hario Kendinden Filtreli Dripper, manuel filtre kahve demleme için ideal. Spiral yapısıyla suyun akış hızı ve sıcaklığını kontrol etmenizi sağlayan Hario drip kahve demleyici ile en leziz filtre kahveyi evinizde ve ofisinizde elde etmeniz artık çok kolay...

Önizle

Hario Bambu Syphon Karıştırıcı

(0)
56,64TL

Hario Bambu Syphon KarıştırıcıSyphon, V60, French press veya Aeropress gibi birçok farklı demleme yönteminde kullanabileceğiniz Hario Bambu Karıştırıcı, Japonya’daki bambu ormanlarından gelen ağaçlardan üretilmiştir.Tamamen doğal malzemeden üretilen bu ürün demlemelerinizde kahvenin tadını bozmaz ve demleme ekipmanlarınızı çizmez.• Uzunluk : 25 cm ..

Önizle

Hario Cha Cha Kyusu Maru 450ml

(0)
289,10TL

Hario Cha Cha Kyusu Maru 450mlEn üst kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da özel olarak üretilen Hario ChaCha Kyusu Maru, çay demleme sürecini yakından izlemenize olanak veriyor. Geniş metal süzgeci sayesinde sıcak suyu dökmek ve filtre çıkarma kolaylığı sağlayan 450 ml kapasiteli bu ürün ergonomik cam kulpa sahip tasarımı ile Hario’nun en çok te..

Önizle

Hario Cha Cha Kyusu “Maru” 700ml

(0)
306,80TL

Hario Cha Cha Kyusu “Maru” 700mlEn üst kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da özel olarak üretilen Hario ChaCha Kyusu Maru, çay demleme sürecini yakından izlemenize olanak veriyor. Geniş metal süzgeci sayesinde sıcak suyu dökmek ve filtre çıkarma kolaylığı sağlayan 700 ml kapasiteli bu ürün ergonomik cam kulpa sahip tasarımı ile Hario’nun en çok ..

Önizle

Hario Coffee Mill OCTO

(0)
495,60TL

Hario Coffee Mill OCTOJaponya’da özel olarak üretilen Yeni OCTO El Değirmeninin sekizgen tasarımı konforlu bir tutuş sağlarken öğütürken elinizden değirmenin kaymasını önler.Seramik dişliye sahip bu değirmen kahvenizi yakmadan öğütürken altında yer alan kolay ayar mekanizması sayesinde de hızlıca kalınlık ayarı yapabilirsiniz.Ayrıca şeffaf yapısı s..

Önizle

Hario Drip Pot Woodneck 3 CUP Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
651,36TL

Hario Drip Pot Woodneck 3 CUP Kahve Demleme EkipmanıKahve severler Hario Woodneck Drip Potu kullanarak, ekipmanda yer alan filtre bezi yardımıyla kahvelerini daha uzun sürede demleyerek doygun aromalı güçlü bir kahve elde ederler.Hario Woodneck Drip Pot en yüksek kalitede cam olan borosikilat kullanılarak üretilmiştir. Geleneksel bir kahve demleme ..

Önizle

Hario Electro Solo

(0)
1.062,00TL

Hario Electro SoloHario’nun yeni ürünü Elektro Solo el değirmenleriniz için en iyi yardımcı aparat olacak;– Kompakt boyutları ve lityum bataryası ile elektrikli kahve değirmen konforu istediğiniz her yerde yanınızda!– Sert kahve çekirdeklerini bile öğütebilecek kapasiteye sahip güçlü motorla verimli ve hızlı kahve öğütme performansı.* MSS-1B, MSS-1..

Önizle

Hario Filter in Bottle & Tea Glass Set Black

(0)
324,50TL

Hario Filter in Bottle & Tea Glass Set  Black Evde zengin aromalı ve zarif bir soğuk çay demlemek isteyenler için en ideal ürünlerden biri olan Hario Soğuk Çay Demleme şişesi ile acı tatlardan uzak demlemek yapmak artık çok kolay.Sıcak çaya alternatif arıyorsanız, sıcak yaz günlerinde serinletici bir içecek istiyorsanız veya taze meyv..

Önizle

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
666,70TL

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme EkipmanıHario’nun bu yeni dripperi immersion yöntemiyle kahve demlemeyi sevenler için yeni bir V60 alternatifi sunuyor. Sıcak suyu döktükten sonra istediğiniz aşamada tek tuşla demlemeyi sonlandırarak her seferinde benzer demleme parametrelerini ve eşit ekstraksiyonu yakalamanıza yardımcı olan..

Önizle

Hario Mini Drip Kettle KASUYA Model 500 ml

(0)
472,00TL

Hario Mini Drip Kettle KASUYA Model 500 ml2016 World Brewers Cup şampiyonu Tetsu Kasuya adına geliştirilen Hario’nun yeni Kasuya serisinin kettle ürünü kompakt boyutları ve mat siyah rengi ile kahve severlerin beğenisini kazanacak. Ergonomik tasarıma sahip Kasuya kettle’ı tek kişilik demleme veya tadım aktiviteleri için kullanabilirsiniz.• Paslanma..

Önizle

Hario Mini Plus Seramik Kahve Değirmeni

(0)
405,92TL

Hario Mini Plus Seramik Kahve DeğirmeniHario Mini Plus El Değirmeninin kompakt boyutları ve kolay ayarlanabilen ayar mekanızması sayesinde çekirdek kahvenizi kolaylıkla öğütebilirsiniz. Ayrıca yeni mini plus güçlendirilmiş öğütme kolu ve altıgen öğütme kolu adaptorü sayesinde artık daha dayanıklı.Maksimum tazelikte elde edeceğiniz öğütülmüş kahveni..

Önizle

Hario Mini-Slim PRO Seramik Kahve Değirmeni Siyah

(0)
767,00TL

Hario Mini-Slim PRO Seramik Kahve Değirmeni SiyahHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen el değirmenlerinden olan Mini modelinin Pro versiyonu olan bu ürün; güçlendirilmiş öğütme kolu, paslanmaz çelikten üretilmiş ana gövdesi ve ele konforlu bir biçimde oturan ergonomik yapısıyla Hario değirmen ailesinin önemli üyelerinden biri olacak. Kolay ayar..

Önizle

Hario Skerton Plus Seramik Kahve Değirmeni

(0)
473,18TL

Hario Skerton Plus Seramik Kahve DeğirmeniTaze öğütülmüş çekirdek kahve iyi bir kahvenin yapmanın olmazsa olmazı. Hario Skerton Kahve Değirmeni sağlam ve tutarlı öğütme performansıyla kahve severlerin ve baristaların en çok tercih ettiği el değirmeni modellerinden bir tanesi. Seramik dişliye sahip öğütme mekanizması sayesinde kahvenizi yakmadan öğü..

Önizle

Hario Skerton Pro Seramik Kahve Değirmeni

(0)
831,90TL

Hario Skerton Pro Seramik Kahve DeğirmeniHario’nun en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Skerton el değirmeninin geliştirilmiş versiyonu olan yeni PRO modeli kaymaz kauçuk tutma gövdesi, içindeki çekirdekleri görmenizi sağlayan şeffaf kapağı ve kolay ayarlanabilir öğütme mekanizmasıyla nitelikli kahve severlerin vazgeçilmezi olacak.Güçlendiri..

Önizle

Hario Slow Drip Brewer SHIZUKU

(0)
885,00TL

Hario Slow Drip Brewer SHIZUKUHario’nun yeni lansmanını yaptığı Shizuku Slow Drip Brewer’i her seviyedeki kullanıcı için kusursuz bir soğuk demleme yapma imkânını sunuyor. Klasik damlatma yöntemiyle yapılan soğuk demlemelerden farklı olarak Shizuku herhangi bir ayar gerektirmeyen tasarımıyla kahve severlere kolay ve hatasız kullanım olanağı sunuyor..

Önizle

Hario Smart G Kahve Değirmeni Şeffaf

(0)
513,30TL

Hario Smart G Kahve Değirmeni ŞeffafYeni Hario Smart G kompakt boyutları, hafif ama dayanıklı gövdesiyle ile her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz iyi bir alternatif.Minimalistik tasarıma sahip şeffaf gövdeli Hario Smart G, öğütmenin her aşamasını görmenizi sağlarken gövde üstünde yer alan silikon bant kullanım sonrası öğütme kolu içi akıllı ve pra..

Önizle

Hario Smart G Kahve Değirmeni Siyah Şeffaf

(0)
513,30TL

Hario Smart G Kahve Değirmeni Siyah ŞeffafYeni Hario Smart G kompakt boyutları, hafif ama dayanıklı gövdesiyle ile her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz iyi bir alternatif.Minimalistik tasarıma sahip şeffaf gövdeli Hario Smart G, öğütmenin her aşamasını görmenizi sağlarken gövde üstünde yer alan silikon bant kullanım sonrası öğütme kolu içi akıllı ..

Önizle

Hario Smart G Kettle 1.4 L

(0)
873,20TL

Hario Smart G Kettle 1.4 LBaşarılı bir demlemenin olmazsa olmazı kontrollü bir su dökümüdür. Bu alanda öncü markalardan biri olan Hario’nun yeni Smart G kettle’i yüksek kullanım kapasitesi ve yenilikçi tasarım anlayışı ile çok seveceğiniz bir kettle olacak. Hario ürün gamındaki ilk beyaz renkli kettle olan bu ürün hem şık hem kullanışlı bir seçenek..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Mavi

(0)
391,76TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe MaviHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mocca modelinin sınırlı sayıda üretilmiş mavi renk versiyonu olan bu ürün ile;Sadece 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan fil..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Mocca

(0)
391,76TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe MoccaEğer asiditesi düşük kahve içmenin zevkine varmak istiyorsanız kendinden filtreli bu şişede kolaylıkla 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan filtresi sayesinde öğütülmüş kahveden benzersiz tatlar e..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Siyah

(0)
377,60TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe SiyahHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mocca modelinin sınırlı sayıda üretilmiş siyah renk versiyonu olan bu ürün ile;Sadece 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan f..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtresi 50 Adet

(0)
56,64TL

Hario Soğuk Demleme Filtresi 50 AdetHario soğuk demleme filtreleri 'WDC-6' Water Dripper Clear (Cold Brew) ve 'SBS-5B' Slow Drip Brewer (SHIZUKU) ile uyumludur.Bir paketin içerisinde 50 adet filtre yer almaktadır...

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi 600 ml Kırmızı

(0)
214,76TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi 600 ml KırmızıHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mizudashi modelinin 600 ml kapasiteli ufak versiyonu olan bu ürün ile;600 ml’ lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 50 gr öğütülmüş kahveye 650 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşık 8 – 12 saat içerisinde su i..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi Kahverengi

(0)
256,06TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi KahverengiCamın kralı Hario' nun başka bir muhteşem parçası. Pratik ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip bu sürahi ile en sevdiğiniz soğuk kahveyi evinizde hazırlayarak içebilirsiniz.1000 ml' lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 80 gr öğütülmüş kahveye 1100 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşı..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi Kırmızı

(0)
234,82TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi KırmızıCamın kralı Hario' nun başka bir muhteşem parçası. Pratik ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip bu sürahi ile en sevdiğiniz soğuk kahveyi evinizde hazırlayarak içebilirsiniz.1000 ml' lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 80 gr öğütülmüş kahveye 1100 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşık 8..

Önizle

Hario Syphon Filtre Bezi TCA – 2/3/5

(0)
82,60TL

Hario Syphon Filtre Bezi  TCA – 2/3/5 Hario syphon filtre bezleri çeşitli Hario syphon modellerine uyumludur. Uzun ömürlü bu bez filtreler lezzetli kahveler elde etmenizi sağlar. Bu filtre bezleri Hario syphon a uyumlu metal filtrelerin üzerine oturtularak defalarca kullanılabilir. Bir paketin içerisinde 5 adet filtre bezi yer almaktadır...

Önizle

Hario Syphon Metal Filtresi TCA – 2/3/5

(0)
212,40TL

Hario Syphon Metal Filtresi TCA – 2/3/5Hario F-103K Metal Filtre kumaş filtre yerine Syphonlar için harika bir alternatif.Paslanmaz çelikten yapılan bu metal filtre her türlü Hario Syphon içine yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır...

Önizle

Hario Tea Dripper LARGO Stand Set

(0)
1.298,00TL

Hario Tea Dripper LARGO Stand SetDemleme süresini ayalayabileceğiniz çay dripperı yuvarlak formu sayesinde çay yapraklarının rahat bir şekilde hareket etmesini ve zıplamasını sağlamaktadır. Demlediğiniz çayı özel olarak tasarlanan mekanizmasına basarak direk olarak sürahiye aktarabilirsiniz.• 800 ML Kapasite• Yüksek kalite ısıya dayanıklı cam• Japo..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 85 (3 Sayfa)