Hario

Görünüm:
Önizle

Hario 02 Kendinden Filtreli Dripper Siyah Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
468,46TL

Hario 02 Kendinden Filtreli Dripper Siyah Kahve Demleme Ekipmanı-4 kupa kapasiteli Hario Kendinden Filtreli Dripper, manuel filtre kahve demleme için ideal. Spiral yapısıyla suyun akış hızı ve sıcaklığını kontrol etmenizi sağlayan Hario drip kahve demleyici ile en leziz filtre kahveyi evinizde ve ofisinizde elde etmeniz artık çok kolay...

Önizle

Hario Bambu Syphon Karıştırıcı

(0)
100,30TL

Hario Bambu Syphon KarıştırıcıSyphon, V60, French press veya Aeropress gibi birçok farklı demleme yönteminde kullanabileceğiniz Hario Bambu Karıştırıcı, Japonya’daki bambu ormanlarından gelen ağaçlardan üretilmiştir.Tamamen doğal malzemeden üretilen bu ürün demlemelerinizde kahvenin tadını bozmaz ve demleme ekipmanlarınızı çizmez.• Uzunluk : 25 cm ..

Önizle

Hario Cha Cha Kyusu Maru 450ml

(0)
566,40TL

Hario Cha Cha Kyusu Maru 450mlEn üst kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da özel olarak üretilen Hario ChaCha Kyusu Maru, çay demleme sürecini yakından izlemenize olanak veriyor. Geniş metal süzgeci sayesinde sıcak suyu dökmek ve filtre çıkarma kolaylığı sağlayan 450 ml kapasiteli bu ürün ergonomik cam kulpa sahip tasarımı ile Hario’nun en çok te..

Önizle

Hario Cha Cha Kyusu “Maru” 700ml

(0)
649,00TL

Hario Cha Cha Kyusu “Maru” 700mlEn üst kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da özel olarak üretilen Hario ChaCha Kyusu Maru, çay demleme sürecini yakından izlemenize olanak veriyor. Geniş metal süzgeci sayesinde sıcak suyu dökmek ve filtre çıkarma kolaylığı sağlayan 700 ml kapasiteli bu ürün ergonomik cam kulpa sahip tasarımı ile Hario’nun en çok ..

Önizle

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
820,10TL

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme EkipmanıHario’nun bu yeni dripperi immersion yöntemiyle kahve demlemeyi sevenler için yeni bir V60 alternatifi sunuyor. Sıcak suyu döktükten sonra istediğiniz aşamada tek tuşla demlemeyi sonlandırarak her seferinde benzer demleme parametrelerini ve eşit ekstraksiyonu yakalamanıza yardımcı olan..

Önizle

Hario Mini Drip Kettle KASUYA Model 500 ml

(0)
861,40TL

Hario Mini Drip Kettle KASUYA Model 500 ml2016 World Brewers Cup şampiyonu Tetsu Kasuya adına geliştirilen Hario’nun yeni Kasuya serisinin kettle ürünü kompakt boyutları ve mat siyah rengi ile kahve severlerin beğenisini kazanacak. Ergonomik tasarıma sahip Kasuya kettle’ı tek kişilik demleme veya tadım aktiviteleri için kullanabilirsiniz.• Paslanma..

Önizle

Hario Mini Plus Seramik Kahve Değirmeni

(0)
542,80TL

Hario Mini Plus Seramik Kahve DeğirmeniHario Mini Plus El Değirmeninin kompakt boyutları ve kolay ayarlanabilen ayar mekanızması sayesinde çekirdek kahvenizi kolaylıkla öğütebilirsiniz. Ayrıca yeni mini plus güçlendirilmiş öğütme kolu ve altıgen öğütme kolu adaptorü sayesinde artık daha dayanıklı.Maksimum tazelikte elde edeceğiniz öğütülmüş kahveni..

Önizle

Hario Mini-Slim PRO Seramik Kahve Değirmeni Siyah

(0)
1.050,20TL

Hario Mini-Slim PRO Seramik Kahve Değirmeni SiyahHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen el değirmenlerinden olan Mini modelinin Pro versiyonu olan bu ürün; güçlendirilmiş öğütme kolu, paslanmaz çelikten üretilmiş ana gövdesi ve ele konforlu bir biçimde oturan ergonomik yapısıyla Hario değirmen ailesinin önemli üyelerinden biri olacak. Kolay ayar..

Önizle

Hario Skerton Plus Seramik Kahve Değirmeni

(0)
1.156,40TL

Hario Skerton Plus Seramik Kahve DeğirmeniTaze öğütülmüş çekirdek kahve iyi bir kahvenin yapmanın olmazsa olmazı. Hario Skerton Kahve Değirmeni sağlam ve tutarlı öğütme performansıyla kahve severlerin ve baristaların en çok tercih ettiği el değirmeni modellerinden bir tanesi. Seramik dişliye sahip öğütme mekanizması sayesinde kahvenizi yakmadan öğü..

Önizle

Hario Skerton Pro Seramik Kahve Değirmeni

(0)
1.156,40TL

Hario Skerton Pro Seramik Kahve DeğirmeniHario’nun en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Skerton el değirmeninin geliştirilmiş versiyonu olan yeni PRO modeli kaymaz kauçuk tutma gövdesi, içindeki çekirdekleri görmenizi sağlayan şeffaf kapağı ve kolay ayarlanabilir öğütme mekanizmasıyla nitelikli kahve severlerin vazgeçilmezi olacak.Güçlendiri..

Önizle

Hario Slow Drip Brewer SHIZUKU

(0)
1.416,00TL

Hario Slow Drip Brewer SHIZUKUHario’nun yeni lansmanını yaptığı Shizuku Slow Drip Brewer’i her seviyedeki kullanıcı için kusursuz bir soğuk demleme yapma imkânını sunuyor. Klasik damlatma yöntemiyle yapılan soğuk demlemelerden farklı olarak Shizuku herhangi bir ayar gerektirmeyen tasarımıyla kahve severlere kolay ve hatasız kullanım olanağı sunuyor..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Mavi

(0)
649,00TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe MaviHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mocca modelinin sınırlı sayıda üretilmiş mavi renk versiyonu olan bu ürün ile;Sadece 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan fil..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Mocca

(0)
649,00TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe MoccaEğer asiditesi düşük kahve içmenin zevkine varmak istiyorsanız kendinden filtreli bu şişede kolaylıkla 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan filtresi sayesinde öğütülmüş kahveden benzersiz tatlar e..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe Siyah

(0)
649,00TL

Hario Soğuk Demleme Filtreli Şişe SiyahHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mocca modelinin sınırlı sayıda üretilmiş siyah renk versiyonu olan bu ürün ile;Sadece 8 saat buzdolabında bekleterek soğuk kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Tüm soğuk demleme ihtiyaçlarınız için kullanışlı bu ürünün içerisinde yer alan f..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi 600 ml Kırmızı

(0)
377,60TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi 600 ml KırmızıHario’nun sevilen ve en çok tercih edilen soğuk demleme ekipmanlarından olan Mizudashi modelinin 600 ml kapasiteli ufak versiyonu olan bu ürün ile;600 ml’ lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 50 gr öğütülmüş kahveye 650 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşık 8 – 12 saat içerisinde su i..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi Kahverengi

(0)
448,40TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi KahverengiCamın kralı Hario' nun başka bir muhteşem parçası. Pratik ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip bu sürahi ile en sevdiğiniz soğuk kahveyi evinizde hazırlayarak içebilirsiniz.1000 ml' lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 80 gr öğütülmüş kahveye 1100 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşı..

Önizle

Hario Soğuk Demleme Sürahisi Kırmızı

(0)
377,60TL

Hario Soğuk Demleme Sürahisi KırmızıCamın kralı Hario' nun başka bir muhteşem parçası. Pratik ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip bu sürahi ile en sevdiğiniz soğuk kahveyi evinizde hazırlayarak içebilirsiniz.1000 ml' lik soğuk demlenmiş kahve elde etmek için 80 gr öğütülmüş kahveye 1100 ml su ekleyin.Su ile birleşen öğütülmüş kahve yaklaşık 8..

Önizle

Hario Syphon Filtre Bezi TCA – 2/3/5

(0)
177,00TL

Hario Syphon Filtre Bezi  TCA – 2/3/5 Hario syphon filtre bezleri çeşitli Hario syphon modellerine uyumludur. Uzun ömürlü bu bez filtreler lezzetli kahveler elde etmenizi sağlar. Bu filtre bezleri Hario syphon a uyumlu metal filtrelerin üzerine oturtularak defalarca kullanılabilir. Bir paketin içerisinde 5 adet filtre bezi yer almaktadır...

Önizle

Hario Syphon Metal Filtresi TCA – 2/3/5

(0)
348,10TL

Hario Syphon Metal Filtresi TCA – 2/3/5Hario F-103K Metal Filtre kumaş filtre yerine Syphonlar için harika bir alternatif.Paslanmaz çelikten yapılan bu metal filtre her türlü Hario Syphon içine yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır...

Önizle

Hario Tea Dripper LARGO Stand Set

(0)
2.596,00TL

Hario Tea Dripper LARGO Stand SetDemleme süresini ayalayabileceğiniz çay dripperı yuvarlak formu sayesinde çay yapraklarının rahat bir şekilde hareket etmesini ve zıplamasını sağlamaktadır. Demlediğiniz çayı özel olarak tasarlanan mekanizmasına basarak direk olarak sürahiye aktarabilirsiniz.• 800 ML Kapasite• Yüksek kalite ısıya dayanıklı cam• Japo..

Önizle

Hario Tea Pitcher 700ml

(0)
1.180,00TL

Hario Tea Pitcher 700ml..

Önizle

Hario Technica Syphon 3 fincan

(0)
2.277,40TL

Hario Technica Syphon 3 fincanKahvenin aroma ve özünü suyla birleştirmek için en iyi yöntemlerden Syphon Hario’nun uzmanlık alanı. Camın kralı diye bilinen Hario’nun 3 fincanlık syphon’u ile barista gibi çok leziz kahveler yapacaksınız...

Önizle

Hario Technica Syphon 5 fincan

(0)
2.478,00TL

Hario Technica Syphon 5 fincanKahvenin aroma ve özünü suyla birleştirmek için en iyi yöntemlerden Syphon Hario’nun uzmanlık alanı. Camın kralı diye bilinen Hario’nun 5 fincanlık syphon’u ile barista gibi çok leziz kahveler yapacaksınız...

Önizle

Hario V60 01 Dripper Filtresi 100 adet

(0)
92,04TL

Hario V60 01 Dripper Filtresi 100 adetYüksek kaliteli Hario dripper filtreleri ile her zaman lezzetli kahveler elde edebilirsiniz. Maksimum hijyenik koşullarda Japonya 'da üretilmiştir.Hario V60 dripper filtreleri, kahvenin demlenmesi esnasında hassas ve kontrollü akışa izin verir. Bu filtre kağıtları tek kullanımlıktır.V60 01 Dripper ile uyumluJap..

Önizle

Hario V60 01 Seramik Dripper (Beyaz) Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
418,90TL

Hario V60 01 Seramik Dripper (Beyaz) Kahve Demleme Ekipmanı* 1 x Hario V60 01 Seramik Dripper* Benzersiz Spiral V60 İç Yüzeyi* Isıya dayanıklı* Ölçü kaşığı içerir.* Japonya’da üretilmiştir...

Önizle

Hario V60 02 Bakır Dripper Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
1.451,40TL

Hario V60 02 Bakır Dripper Kahve Demleme EkipmanıHario V60 02 Bakır Dripper metal oluşu ve yüksek iletkenlik özelliği sayesinde ısıyı tüm yüzeylere rahatlıkla iletir. Böylelikle tortusuz, lezzetli bir kahve elde edebilirsiniz.Hario 02 Dripperda kullanılan bakır sayesinde V60’ın kendine özel tasarımının detaylarını daha belirgin olarak görebilirsini..

Önizle

Hario V60 02 Cam Dripper Siyah Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
436,60TL

Hario V60 02 Cam Dripper Siyah Kahve Demleme EkipmanıEn yüksek kalite ısıya dayanıklı camdan Japonya’da üretilen bu model, dayanıklı gövdesi ve yüksek ısı tutma kapasitesiyle V60 severlerin en çok tercih ettiği modellerden bir tanesi. 1-4 fincan arası kahve demleyebileceğiniz bu modelin içinde ölçü kaşığı da bulunmaktadır.* Ölçü kaşığı içerir.* Jap..

Önizle

Hario V60 02 Cam Servis Sürahisi 600 ml

(0)
236,00TL

Hario V60 02 Cam Servis Sürahisi 600 mlIsıya dayanıklı camdan Japonya’da üretilen bu ürün yalın ve kompakt tasarımı ile geleneksel karafları andırıyor. Üzerinde yer alan kılavuz ölçek çizgileri demleme miktarını kolaylıkla takip etmenizi sağlayan bu ürün profesyonel işletmeler ve ev kullanıcıları için şık bir servis sürahisi çözümü.• Kullanım Kapas..

Önizle

Hario V60 02 Drip Kahve Servis Sürahisi 700 ml

(0)
289,10TL

Hario V60 02 Drip Kahve Servis Sürahisi 700 mlHario V60 02 modelleri ile birlikte kullanılan 700 mililitrelik sürahi, drip kahve servisini son derece pratikleştiriyor...

Önizle

Hario V60 02 Dripper Filtresi 100 adet

(0)
100,30TL

Hario V60 02 Dripper Filtresi 100 adetİyi bir kahve  için kullanılan kahvenin ve suyun kalitesi kadar kullanılan kağıt kalitesi de çok önemlidir.Hario’nun Japonya’da en üst kalitede materyallerden üretilen efsanevi kağıdı kahve demlerken vazgeçilmeziniz olacak! V60 02 Dripper ile uyumluJaponya’da üretilmiştir..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 65 (3 Sayfa)