Görünüm:
Önizle

2 DEMLİKLİ AKILLI FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCA SERİSİ

12.330,00TL

2 DEMLİKLİ AKILLI FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCA SERİSİ3 ayrı akıllı program sayesinde kazanı istenilen saatte açar ve kapatır. geldiğinizde sıcak suyunuz hazır olur  ve sizlere büyük zaman bırakır.1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedi..

Önizle

2Lİ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ

12.806,40TL

2Lİ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Isı yalıtımı sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar. Isıyı içerde hapseder.Arıtması sayesinde yumuşatılmış lezzetli su sunarŞamandıra sistemi s..

Önizle

2Lİ ÖZEL İŞLEMELİ ANTİK AKILLI FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAA SERİSİ

17.010,00TL

2Lİ ÖZEL İŞLEMELİ ANTİK AKILLI FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAA SERİSİ3 ayrı akıllı program sayesinde kazanı istenilen saatte açar ve kapatır. geldiğinizde sıcak suyunuz hazır olur  ve sizlere büyük zaman bırakır.1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çal..

Önizle

3 DEMLİKLİ KAO TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ

12.960,00TL

3 DEMLİKLİ KAO TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Isı yalıtımı sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar. Isıyı içerde hapseder.Arıtması sayesinde yumuşatılmış lezzetli su sunarŞamandıra sistemi..

Önizle

3LÜ ANTİK AKILLI FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAA SERİSİ

17.910,00TL

3LÜ ANTİK AKILLI FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAA SERİSİ3 ayrı akıllı program sayesinde kazanı istenilen saatte açar ve kapatır. geldiğinizde sıcak suyunuz hazır olur  ve sizlere büyük zaman bırakır.1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir..

Önizle

3LÜ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ

13.680,00TL

3LÜ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Isı yalıtımı sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar. Isıyı içerde hapseder.Arıtması sayesinde yumuşatılmış lezzetli su sunarŞamandıra sistemi s..

Önizle

4 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ

14.850,00TL

4 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Kazanda çift rezistans, çift brülör, çift musluk, çift termostat, çift şalter sayesinde yoğun yerler için idealdir. suyunuz her daim sıcak kalır.Is..

Önizle

4LÜ ANTİK FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAT SERİSİ

16.740,00TL

4LÜ ANTİK FULL OTOMOTİK ÇAY KAZANI-DAT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Kazanda çift rezistans, çift brülör, çift musluk, çift termostat, çift şalter sayesinde yoğun yerler için idealdir. suyunuz her daim sıcak kalır.Isı yalıt..

Önizle

4LÜ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ

14.400,00TL

4LÜ İNOKS TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANLARI-DİT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Kazanda çift rezistans, çift brülör, çift musluk, çift termostat, çift şalter sayesinde yaoğun zamanlarınızda suyunuzu her daim sıcak tutar.Isı y..

Önizle

5 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ

15.300,00TL

5 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Kazanda çift rezistans, çift brülör, çift musluk, çift termostat, çift şalter sayesinde yoğun yerler için idealdir. suyunuz her daim sıcak kalır.Is..

Önizle

6 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ

15.840,00TL

6 DEMLİKLİ TURBO FULL OTOMATİK ÇAY KAZANI DCT SERİSİ1 mm paslanmaz iç hazne sayesinde ürün delinme yapmazIsıtma sistemi, doğalgaz, elektrik, lpg dir. Sistem aynı anda ikisi bir anda da çalışabilmektedir.Kazanda çift rezistans, çift brülör, çift musluk, çift termostat, çift şalter sayesinde yoğun yerler için idealdir. suyunuz her daim sıcak kalır.Is..

Önizle

KEF KEYFCHİ 3 BAKIR Akıllı Dijital Çay Kazanı

26.063,46TL

KEF KEYFCHİ  3  BAKIRAkıllı Dijital Çay KazanıDijital kontrol paneliHaftanın her günü ayrı ayrı programlanabilme özelliğiTaş yünü ile izolasyonDijital Isı KontrolSu hattı bağlantısıKapasite: 25 lt.Elektrik Bağlantısı: 220 V - 1NElektrik Gücü: 2 kWAğırlık: 24 kg. / 25 kg.Ölçüler: 400×400×500 mm..

Önizle

KEF KEYFCHİ 2 INOX Akıllı Dijital Çay Kazanı

24.325,90TL

KEF KEYFCHİ 2 - 3  INOXAkıllı Dijital Çay KazanıDijital kontrol paneliHaftanın her günü ayrı ayrı programlanabilme özelliğiTaş yünü ile izolasyonDijital Isı KontrolSu hattı bağlantısıKapasite: 25 lt.Elektrik Bağlantısı: 220 V - 1NElektrik Gücü: 2 kWAğırlık: 24 kg. / 25 kg.Ölçüler: 400×400×500 mm..

Önizle

KEF KEYFCHİ 2 SİYAH Akıllı Dijital Çay Kazanı

23.109,60TL

KEF KEYFCHİ 2  SİYAHAkıllı Dijital Çay KazanıDijital kontrol paneliHaftanın her günü ayrı ayrı programlanabilme özelliğiTaş yünü ile izolasyonDijital Isı KontrolSu hattı bağlantısıKapasite: 25 lt.Elektrik Bağlantısı: 220 V - 1NElektrik Gücü: 2 kWAğırlık: 24 kg. / 25 kg.Ölçüler: 400×400×500 mm..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)