Görünüm:
Bilgi Al
Önizle

REMTA Çelik Model Mini Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 lt

(0)
1.458,48TL

REMTA Çelik Model Mini Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde ..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Çelik Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt

(0)
2.596,00TL

REMTA elik Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıcak ..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Çelik Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı Gold 15 lt

(0)
3.020,80TL

REMTA Çelik Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı Gold 15 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Gold Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 lt

(0)
1.947,00TL

REMTA Gold Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıcak içece..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Gold Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt

(0)
2.094,50TL

REMTA Gold Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıcak içece..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Silver Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 lt

(0)
1.888,00TL

REMTA Silver Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıcak içe..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Silver Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt

(0)
2.047,30TL

REMTA Silver Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt Salep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıc..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Siyah Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 lt

(0)
1.793,60TL

REMTA Siyah Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 5 ltSalep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıcak içec..

Bilgi Al
Önizle

REMTA Siyah Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt

(0)
1.947,00TL

REMTA Siyah Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı 9 lt Salep, sıcak çikolata, süt, çay ve kahve benzeri sıcak içilen içecekleri "Bain-Marie" yöntemi ile sıcak tutarak, homojen ve topaksız olarak karıştıran ve servise hazır hale gelmesini sağlayan tezgah üstü sıcak içecek dispenseri.• Özel tasarlanmış "Bain-Marie" ısıtma sistemi sayesinde sıca..

Bilgi Al
Önizle

REMTAElegance Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı (Kuru Sistem) 5 lt

(0)
2.997,20TL

REMTA Elegance Model Sahlep ve Sıcak Çikolata Isıtıcı (Kuru Sistem) 5 lt- Polikarbonat çıkarılabilir hazne- Bain-marie tipi ısıtma sayesinde dibi tutmaz- Sürekli karıştırma- Ayarlanabilir termostat- Kolay temizlenebilen , tıkanmaz musluk- Paslanmaz çelik kazan ve rezistansÜrün Ölçüleri: 250x350x500 mm Ağırlık: 7 kgKapasite: 5 lt..

Önizle

SAMİXİR SC.05 Sıcak İçecek Dispanseri

(0)
4.933,43TL

SAMİXİR SC.05Sıcak İçecek DispanseriYüksek kalite paslanmaz çelik metal aksamDış gövdeden bağımsız “BAIN-MARIE” sistemiSusuz çalışması durumunda gövde dışı ikaz ışığıSeviye göstergeli damlalıkTermostat aralığı: 30 – 90°CKapasite: 5 ltElektrik Bağlantısı: 220 V - 1NElektrik Gücü: 700 WAğırlık: 6,3 kgÖlçüler: 275×360×450..

Önizle

SC-5 LUX SICAK ÇİKOLATA / SAHLEP MAKİNESİ-GOLD

(0)
6.663,33TL

SC-5 LUX SICAK ÇİKOLATA / SAHLEP MAKİNESİ-GOLDModelKapasite (lt)Elektrik BağlantısıGüçÖlçüler (mm) Net Ağırlık(kg)SC-5 LUX GOLD 5220 V ~ 1N1,2 kW260 x 320 x 495 7%100 Made in Taiwan, MYCO markalıSiyah-beyaz-altın renkliPaslanmaz üst kapakToksik olmayan polikarbonat hazne.Kullanıcı tarafından kolayca sökülüp temizlenebilir.Termostatik..

Önizle

SC-5 LUX SICAK ÇİKOLATA / SAHLEP MAKİNESİ-SİYAH

(0)
5.189,71TL

SC-5 LUX SICAK ÇİKOLATA / SAHLEP MAKİNESİ-SİYAHModelKapasite (lt)Elektrik BağlantısıGüçÖlçüler (mm) Net Ağırlık(kg)SC-5 LUX 5220 V ~ 1N1,2 kW260 x 320 x 495 7%100 Made in Taiwan, MYCO markalıSiyah-beyaz-altın renkliPaslanmaz üst kapakToksik olmayan polikarbonat hazne.Kullanıcı tarafından kolayca sökülüp temizlenebilir.Termostatik sıc..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)