Görünüm:
Önizle

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
820,10TL

Hario Immersion Dripper SWITCH Server Set Kahve Demleme EkipmanıHario’nun bu yeni dripperi immersion yöntemiyle kahve demlemeyi sevenler için yeni bir V60 alternatifi sunuyor. Sıcak suyu döktükten sonra istediğiniz aşamada tek tuşla demlemeyi sonlandırarak her seferinde benzer demleme parametrelerini ve eşit ekstraksiyonu yakalamanıza yardımcı olan..

Önizle

Hario V60 02 Şeffaf Plastik Dripper ve 40’lı Filtre Kağıdı Seti

(0)
212,40TL

Hario V60 02 Şeffaf Plastik Dripper ve 40’lı Filtre Kağıdı SetiHario’nun ikonik tasarıma sahip V60 02 Dripper’ın spiralli yapısı sayesinde suyun akış hızını optimum derecede ayarlayarak lezzetli kahveler demlemenizi sağlıyor. Bu Hario V60 Dripper kırılmaya dayanıklı malzeme yapısı ile yanınızda taşıyamaya uygun bir üründür.Hario’nun en çok tercih e..

Önizle

Hario V60 02 Seramik Kahve Demleme Seti Beyaz

(0)
601,80TL

Hario V60 02 Seramik Kahve Demleme Seti BeyazHario’nun ikonik V60 Seramik Dripper’iyla birlikte gelen bu yeni kahve demleme seti taze kavrulmuş kahvelerinizi en iyi şekilde demlemenizi sağlayacak her şeyi bir arada sunuyor.Özel tasarımlı kutuya sahip bu set ister kendiniz ister sevdikleriniz için güzel bir hediye alternatifi olacaktır.Hario V60 Ser..

Önizle

Hario V60 Craft Coffee Maker Kahve Demleme ekipmanı

(0)
413,00TL

Hario V60 Craft Coffee Maker Kahve Demleme ekipmanıKahve demlemeye yeni bir başlangıç paketi olan bu ürün ile herkes rahatlıkla özel damlama yöntemiyle kahvesini demleyebilir. Kolaylıkla kırılmayacak olan ve set içerisinde yer alan V60 Plastik Dripper’ı yere düşürme korkusu olmadan seyahatlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Set içerisind..

Önizle

Hario V60 Immersion Dripper Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
814,20TL

Hario V60 Immersion Dripper Kahve Demleme EkipmanıHario’nun bu yeni dripperi immersion yöntemiyle kahve demlemeyi sevenler için yeni bir V60 alternatifi sunuyor. Sıcak suyu döktükten sonra istediğiniz aşamada tek tuşla demlemeyi sonlandırarak her seferinde benzer demleme parametrelerini ve eşit ekstraksiyonu yakalamanıza yardımcı olan Hario Immersi..

Önizle

Hario V60 Kahve Demleme Seti Kırmızı Kahve Demleme Ekipmanı

(0)
413,00TL

Hario V60 Kahve Demleme Seti Kırmızı Kahve Demleme EkipmanıKahve demlemeye yeni bir başlangıç paketi olan bu ürün ile herkes rahatlıkla özel damlama yöntemiyle kahvesini demleyebilir. Kolaylıkla kırılmayacak olan ve set içerisinde yer alan V60 Plastik Dripper’ı yere düşürme korkusu olmadan seyahatlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.Set i..

Önizle

Simply Hario V60 02 Cam Demleme Seti kahve demleme ekipmanı

(0)
400,02TL

Simply Hario V60 02 Cam Demleme Seti kahve demleme ekipmanıYüzyılı aşkın süredir cam üreticisi olan Hario’nun buna atfen ürettiği “Simply Hario” serisine ait olan bu özel demleme seti %100 natürel minerallerden üretilen ısıya dayanıklı cam dripper ve sürahiden oluşmaktadır. Yalın formu, sadeliği ile işlevselliği bir araya getiren tasarım felsefesin..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)