MOTTA

Görünüm:
Önizle

BEAM HEATER

(0)
2.429,64TL

BEAM HEATERTüm sifon çeşitlerine uyumlu bu akıllı ısıtıcı daha önce benzeri olmayan hassas bir kontrol ile kahve demlemeyi sağlıyor. Güzel, güçlü ve etkili olan bu cihaz, sıcaklık ayarı kullanıcı tarafından yapılması özelliği ile çok kullanışlı ve ayrıcalıklı bir üründür. Sifon ile kahve yaparken gaz aleviyle ısıtarak kahve demlemek yerine  Be..

Önizle

ÇELİK POSA SAKLAMA TABLASI

(0)
817,78TL

ÇELİK POSA SAKLAMA TABLASISet üstü kullanımPaslanmaz çelik. Kolay temizlenebilir..

Önizle

JOE FREX DEĞİRMEN TEMİZLEME FIRÇASI AHŞAP

(0)
94,82TL

JOE FREX DEĞİRMEN TEMİZLEME FIRÇASI AHŞAPEspresso Değirmen Fırçası – Malzeme: Ahşap, Alüminyum – Doğal kıllarJoeFrex tarafından yüksek standartlarda üretilen şık ve zarif kahve öğütücü fırça.Barista tarzı espresso kahve değirmeninizi temiz tutmak için mükemmel ve verimli bir araç.Ergonomik parke saplı, alüminyum kılıflı, doğal kıllardan üretildi.Uz..

Önizle

JOE FREX DİJİTAL ZAMANLAYICI MAGNET

(0)
94,82TL

JOE FREX DİJİTAL ZAMANLAYICI MAGNETKahve ve Çay için Dijital Manyetik ZamanlayıcıEspresso ve Kahve Makineleri için.Kahve, espresso, cappuccino, çay için hassas demleme sürelerini takip.Kullanımı kolay profesyonel barista stili.Espresso makinesi panellerine manyetik olarak tutturulur.Bu akıllı zamanlayıcı, espresso, kahve veya çay için hassas demlem..

Önizle

JOE FREX HASSAS DİJİTAL KAŞIK TARTI

(0)
213,33TL

JOE FREX HASSAS DİJİTAL KAŞIK TARTIPille çalışan dijital kaşık ölçeğiKesin bir miktar tartılmanızı sağlarOtomatik kapanma fonksiyonuMaksimum ölçüm 300grOns ve gram cinsinden görüntüleme..

Önizle

MOTTA 00275 TAMPR MATI, KAUÇUK

(0)
225,19TL

MOTTA 00275 TAMPR MATI, KAUÇUKTappeto per Pressino – Kauçuk..

Önizle

MOTTA 1800 1L HOLLY YAĞDANLIK

(0)
272,59TL

MOTTA 1800 1L HOLLY YAĞDANLIKMotta 1800 1L Yağdanlık – Holly..

Önizle

MOTTA 5200 KAHVE DEĞİRMEN HUNİSİ

(0)
130,37TL

MOTTA 5200 KAHVE DEĞİRMEN HUNİSİMarka: MottaModel: 5200..

Önizle

MOTTA 650 9 BAR BURGU TAMPER

(0)
367,41TL

MOTTA 650 9 BAR BURGU TAMPERTamper, öğütülmüş kahvenin içerisinde eşit bir basınç ile ve düzgün yüzeyli olarak sıkıştırılması için kullanılan bir kahve ekipmanıdır.Motta 650 Pressino 9 Bar Tamper (Siyah) ince ince öğütülmüş olan kahvenin porta filtre içine eşit düzeyde basınç ve düzgün yüzey şeklinde sıkıştırılmasında kullanılan bir kahve ekip..

Önizle

MOTTA 8350 KAHVE DÜZLEŞTİRİCİ ø 58 MM

(0)
355,56TL

MOTTA 8350 KAHVE DÜZLEŞTİRİCİ ø 58 MMMotta kahve düzleştirici / dağıtıcı ile portafiltrenizde bulunan kahveyi eşit ve düz bir şekilde dağıtabilirsiniz. Böylece portafiltre içerisinde tamp öncesi daha düz bir yüzey ve sağlıklı bir kahve yoğunluğu dağıtımı elde edersiniz, bu şekilde eşit olmayan dağıtımdan kaynaklanan kahve içerisinde kanallama ve mi..

Önizle

MOTTA AURORA ÇAY POTU – 60 CL

(0)
225,19TL

MOTTA AURORA ÇAY POTU – 60 CLMotta 5002/60 Aurora Çay Potu, 60 clKlasik fonksiyonel tasarımPaslanmaz çelik2 bardak içinErgonomik tutamakMade in Italy..

Önizle

MOTTA BARİSTA SÜT POTU SİYAH/BEYAZ ÖZEL DESEN PITCHER – MILK JUG

(0)
604,45TL

MOTTA BARİSTA SÜT POTU SİYAH/BEYAZ ÖZEL DESEN PITCHER – MILK JUGMotta 6191/50 CL Süt Potu-Pitcher 50 CLDış Yüzey: Kumlama Boyaİç Yüzey: Teflon-Paslanmaz..

Önizle

MOTTA BARMEN KİT RARİS 7610

(0)
746,67TL

MOTTA BARMEN KİT RARİS 7610İtalya’nın önde gelen paslanmaz çelik üreticilerinden Metallurgica Motta ürünü Motta 7610 Paris Barmen Seti; profesyonel baristalar için hazırlanmış tüm temel ihtiyaçları karşılayacak ideal bir barista setidir.Set İçeriği• Shaker• Kokteyl Süzgeci• Kokteyl Kaşığı• Havan Tokmağı• Kokteyl Ölçek Kabı• Buz Maşası• Şi..

Önizle

MOTTA BEYAZ SÜT POTU PITCHER 50 cl

(0)
296,30TL

MOTTA BEYAZ SÜT POTU PITCHER 50 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcuttur..

Önizle

MOTTA BEYAZ SÜT POTU PITCHER 75 cl

(0)
331,85TL

MOTTA BEYAZ SÜT POTU PITCHER 75 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcuttur..

Önizle

MOTTA CUCCHIAIONE KOKTEYL KAŞIĞI

(0)
35,56TL

MOTTA CUCCHIAIONE KOKTEYL KAŞIĞIİtalya’nın önde gelen paslanmaz çelik üreticilerinden Metallurgica Motta ürünü Motta 398 Cuchiaione Kokteyl Kaşığı; iddialı barmenler için üretilmiş birinci kalite kokteyl kaşığıdır. Dayanıklı, kalın ve kaliteli bir üründür. Ayna bitimli 18/10 paslanmaz çelikten imal edilmiştir, 27.7 cm uzunluğunda ve arka ..

Önizle

MOTTA DECOROTORE KAKAO VE TARÇIN ART 30

(0)
308,15TL

MOTTA DECOROTORE KAKAO VE TARÇIN ART 30Birinci kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olan Motta 30 Decorotore Kakao & Tarçın Art ile capuccino veya lattelerinizi süsleyerek şekillendirin ve kahvelerinizi sanatsal bir hale getirin.Özellikler• 4 farklı disk içerir (gülen yüz, kalp, buharlı fincan ve standart çalkalayıcı)• Paslanmaz çelikt..

Önizle

MOTTA EUROPA ÇAY POTU – 60 CL

(0)
426,67TL

MOTTA EUROPA ÇAY POTU – 60 CLMotta 5002/60 Aurora Çay Potu, 60 clKlasik fonksiyonel tasarımPaslanmaz çelik2 bardak içinErgonomik tutamakMade in Italy..

Önizle

MOTTA INOX SÜT POTU PITCHER 50 cl

(0)
142,22TL

MOTTA INOX SÜT POTU PITCHER 50 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcuttur...

Önizle

MOTTA KAHVE POSASI TUTUCU 165 mm

(0)
450,37TL

MOTTA KAHVE POSASI TUTUCU 165 mmMotta Knock Box – Kahve Posası Tutucu espresso yaparken size yardımcı olacak şık ve kullanışlı bir ekipmandır.Portatif filtre içindeki kahve kalıntılarını hijyenik ve estetik bir yere dökmek için ideal bir çözümdür.Bu sayede hem hızlı servis yapma imkanı hem de etrafınızın daima temiz kalmasını sağlar.Ayrıca değirmen..

Önizle

MOTTA KAHVE TADIM KAŞIĞI (PASLANMAZ ÇELİK)

(0)
47,41TL

MOTTA KAHVE TADIM KAŞIĞI (PASLANMAZ ÇELİK)Kahve Tadımı yaparken kullanılması için yuvarlak tasarlanan, kolay hüpletme sağlayan tasarımıyla Paslanmaz Çelik kaşık...

Önizle

MOTTA KIRMIZI SAPLI TAMPER

(0)
260,74TL

MOTTA KIRMIZI SAPLI TAMPERAhşap saplı tasarım..

Önizle

MOTTA KIRMIZI SÜT POTU PITCHER 50 cl

(0)
296,30TL

MOTTA KIRMIZI SÜT POTU PITCHER 50 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcutt..

Önizle

MOTTA KIRMIZI SÜT POTU PITCHER 75 cl

(0)
320,00TL

MOTTA KIRMIZI SÜT POTU PITCHER 75 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcutt..

Önizle

MOTTA KOKTEYL ÖLÇEĞİ 397

(0)
48,59TL

MOTTA KOKTEYL ÖLÇEĞİ 397Motta Paslanmaz Çelik Kokteyl Ölçüm Fincanı..

Önizle

MOTTA MAVİ SÜT POTU PITCHER 50 cl

(0)
154,07TL

MOTTA MAVİ SÜT POTU PITCHER 50 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcuttur...

Önizle

MOTTA MAVİ SÜT POTU PITCHER 50 cl

(0)
154,07TL

MOTTA MAVİ SÜT POTU PITCHER 50 clMotta Europa Paslanmaz Çelik Latte Art Süt Potu Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, dayanıklıdır. Teflon iç yüzeyi sütü yakmadan ısıtabilmenizi sağlar. Özel ağız yapısı sayesinde kontrollü bir akış olur, Latte Art için en ideal süt potudur. Kırmızı, Siyah, Beyaz, Turuncu, Yeşil ve Inox renk çeşitleri mevcuttur...

Önizle

MOTTA PENNA LATTE ART KALEMİ 660

(0)
71,11TL

MOTTA PENNA LATTE ART KALEMİ 660Latte Art paslanmaz çelik kalemİki farklı taraf:bir tarafı ince bir nokta, diğer tarafı bir süt köpüğü kaşığıProfesyonel ve amatör herkes için uygundurHerhangi bir barista için mükemmel tamamlayıcıİtalya\’da üretilmiştir..

Önizle

MOTTA PESTAZUCCHERO BAR HAVANI 148

(0)
71,11TL

MOTTA PESTAZUCCHERO BAR HAVANI 148Kahvelerin ve diğer kokteyllerin yapmak içinPaslanmaz çelik kafalı, mavi plastik gövdeliTemizlemesi kolayBulaşık makinesinde yıkanabilirKokteyl barlarının vazgeçilmezi..

Önizle

MOTTA PORTA GRUPPO TAMPER STANDI 680

(0)
343,71TL

MOTTA PORTA GRUPPO TAMPER STANDI 680Birinci kalite paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen Motta 680 Porta Gruppo Filtre ve Tamper Standı özel tasarlanmıştır. Baristalar düşünülerek dizayn edilmiş mat kauçuk ve paslanmaz çelikten imal edilmiş bir stantdır. Tamper ve bir kaşık için oyukların kauçukta yerleri belirlenmiş ve Porta Filtre’nin muslukları ..

Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 46 (2 Sayfa)