Görünüm:
Önizle

DEĞİRMEN HAZNE TEMİZLEYİCİ LA CIMBALI

(0)
74,29TL

DEĞİRMEN HAZNE TEMİZLEYİCİ LA CIMBALIHer marka espresso kahve değirmeni haznesi temizliği içinŞişe 500 ml\’dir.Spreyi hazne icerisine püskürtüp temiz bir bezle silmek yeterlidir.Model:  610004251..

Önizle

DEĞİRMEN TEMİZLEME TABLETİ LA CIMBALI

(0)
159,19TL

DEĞİRMEN TEMİZLEME TABLETİ LA CIMBALIHer marka espresso kahve değirmeni bıçaklarının temizliği icinPaket iceriğinde 10 adet vardır.Her bir paket 30 gramdır.Model: 610004252..

Önizle

Öztiryakiler Nano Clean Eco Parfümlü Yüzey Temizleme Ürünü, 20 L

(0)
120,24TL

Öztiryakiler Nano Clean Eco Parfümlü Yüzey Temizleme Ürünü, 20 L..

Önizle

Öztiryakiler Nano Clean Pro Çok Amaçlı Genel Temizleyici, 20 L

(0)
273,70TL

Öztiryakiler Nano Clean Pro Çok Amaçlı Genel Temizleyici, 20 LTekrar yağlandırıcı yada film tabakası içermeyen genel temizlik ürünüdür. Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, duvar, laminat, pvc, yapay ve doğal taş zeminler, seramik zemin vb. gibi toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanuma uygun olan güçlü genel temizlik ürün..

Önizle

Öztiryakiler Power Floor Smell Kalıcı Parfümlü Temizleyici, 20 L

(0)
269,88TL

Öztiryakiler Power Floor Smell Kalıcı Parfümlü Temizleyici, 20 LTüm mobilyalar, plastik yüzeyler, duvar, linolyum, pvc, kauçuk, seramik, granit zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun yüksek parfümlü genel temizlik ürünüdür. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur, durulama gerektirmez.pH: 71 Bidon: 2..

Önizle

Öztiryakiler Püskürtme Başlıklı Şişe Cam Temizliği İçin, 500 ml

(0)
10,61TL

Öztiryakiler Püskürtme Başlıklı Şişe Cam Temizliği İçin, 500 mlCam temizlikleri için 500 ml kapasiteli mavi etiketli püskürtme başlıklı triger boş şişedir...

Önizle

Öztiryakiler Sani Extra Eco Asidik Banyo WC Temizleme Maddesi, 0.75 L

(0)
13,16TL

Öztiryakiler Sani Extra Eco Asidik Banyo WC Temizleme Maddesi, 0.75 L..

Önizle

Öztiryakiler Sani Extra Pro Banyo ve Tuvalet Temizleyici, 0.75 L

(0)
28,97TL

Öztiryakiler Sani Extra Pro Banyo ve Tuvalet Temizleyici, 0.75 LSani extra pro saniter alanlarda (banyo, wc, duş alaları aside dayanıklı yüzeyleri ve yer döşemelerini temizler. Bakım sağlar, malzemeyi koruyarak hızlı ve güçlü bir biçimde kireçleri, yağ kirlerini, üre taşlarını hijyenik olarak temizler. Özellikle çeşmeler, lavabolar, duşa kabin, küv..

Önizle

Öztiryakiler Sani Extra Pro Banyo ve Tuvalet Temizleyici, 5 L

(0)
95,83TL

Öztiryakiler Sani Extra Pro Banyo ve Tuvalet Temizleyici, 5 LSani extra pro saniter alanlarda (banyo, wc, duş alanları aside dayanıklı yüzeyleri ve yer döşemelerini temizler. Bakım sağlar, malzemeyi koruyarak hızlı ve güçlü bir biçimde kireçleri, yağ kirlerini, üre taşlarını hijyenik olarak temizler. Özellikle çeşmeler, lavabolar, duşa kabin, küvet..

Önizle

Öztiryakiler Sanitar Max Güçlü Banyo WC Temizleyici, 1 L

(0)
45,85TL

Öztiryakiler Sanitar Max Güçlü Banyo WC Temizleyici, 1 LTüm saniter alanlarda (Duş, WC, Banyo) biriken kireç kalıntıları, pas, idrar kalıntısı, yağlı kir ve sabun izleri, çimento kalıntıları gibi inatçı kirleri hızlıca temizler, hijyen sağlar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle çeşmeler, lavabolar, duşa kabin,..

Önizle

Öztiryakiler Sanitar Max Güçlü Banyo WC Temizleyici, 5 L

(0)
192,20TL

Öztiryakiler Sanitar Max Güçlü Banyo WC Temizleyici, 5 LENDÜSTRİYEL BANYO ve WC DETERJANITüm saniter alanlarda (Duş, WC, Banyo) biriken kireç kalıntıları, pas, idrar kalıntısı, yağlı kir ve sabun izleri, çimento kalıntıları gibi inatçı kirleri hızlıca temizler, hijyen sağlar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle..

Önizle

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 1 L

(0)
374,74TL

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 1 LEndüstriyel Temizlik DeterjanıAkol bazlı genel temizlik ürünüdür. Yıkanabilir tüm yüzeylerin ve demirbaşların derinlemesine korunarak temizlenmesi amacıyla kullanılır. Tüm mobilyalar, aynalari camlar, plastik yüzeyler, lake, emaye, duvar, doğal ve yapay taşlar, laminat, pvc, linolyum, cil..

Önizle

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 1 L

(0)
42,45TL

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 1 LEndüstriyel Temizlik DeterjanıAkol bazlı genel temizlik ürünüdür. Yıkanabilir tüm yüzeylerin ve demirbaşların derinlemesine korunarak temizlenmesi amacıyla kullanılır. Tüm mobilyalar, aynalari camlar, plastik yüzeyler, lake, emaye, duvar, doğal ve yapay taşlar, laminat, pvc, linolyum, cil..

Önizle

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 5 L

(0)
167,89TL

Öztiryakiler Surface Clean Alkol Bazlı Genel Temizleyici, 5 LAkol bazlı genel temizlik ürünüdür. Yıkanabilir tüm yüzeylerin ve demirbaşların derinlemesine korunarak temizlenmesi amacıyla kullanılır. Tüm mobilyalar, aynalari camlar, plastik yüzeyler, lake, emaye, duvar, doğal ve yapay taşlar, laminat, pvc, linolyum, cilalı ahşap ve mantar zeminler g..

Önizle

Öztiryakiler WC Extra Eco Tuvalet Temizleme Maddesi, Kıvamlı

(0)
125,97TL

Öztiryakiler WC Extra Eco Tuvalet Temizleme Maddesi, KıvamlıKlozet ve pisuar içlerinde oluşmuş pas, kireç, yağ, birikmiş üre tabaklarını temizleme ürünüdür ve hijyen sağlamak amacıyla kullanılır. Tuvaletleri ağartır, beyazlatır ve ağır kokuların oluşmasını önler. Koyu kıvamlı olması sebebiyle dik yüzeylere yapışır, şişenin kıvrık başı ürünün isteni..

Önizle

SÜT TEMİZLEME SIVISI LA CIMBALI

(0)
254,71TL

SÜT TEMİZLEME SIVISI LA CIMBALISüper otomatik espresso kahve makineleri icin süt temizleme sıvısı1 litrelik paketModel: 610004159..

Önizle

TEMİZLİK TABLETİ LA CIMBALI

(0)
742,90TL

TEMİZLİK TABLETİ LA CIMBALISüper otomatik espresso kahve makineleri icin temizleme tabletiPakette 150 adet tablet vardır.Tabletler 2,5 gramdır.Model: 610004217..

Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)