Görünüm:
Önizle

Öztiryakiler Power Hand Eco Elde Bulaşık Temizleme Maddesi, 20 L

(0)
360,86TL

Öztiryakiler Power Hand Eco Elde Bulaşık Temizleme Maddesi, 20 L1 Bidon: 20 lt..

Önizle

Öztiryakiler Power Inox Paslanmaz Yüzeyler İçin Deterjan, 0.40 L

(0)
162,39TL

Öztiryakiler Power Inox Paslanmaz Yüzeyler İçin Deterjan, 0.40 LMetal yüzeyleri çizmeden temizler ve parlaklık sağlar. Paslanmaz çelik, krom, nikel alaşımlı metal yüzeylerin temizlik, bakım ve parlatılmasında kullanılmaktadır. Uygulama yapılan metal yüzeylerde kirlenmeyi geciktirir ve parmak izi oluşumunu engeller. Aeresol formdadır.pH: 11Kutu: 400..

2-3 gün içinde
Önizle

Öztiryakiler Power Limex Pro Bulaşık Makinası Kireç Sökücü, 5 L

(0)
396,95TL

Öztiryakiler Power Limex Pro Bulaşık Makinası Kireç Sökücü, 5 LBulaşık makineleri, çay-kahve makineleri, kapalı sistem her türlü makinelerde ve diğer yüzeylerde zamanla oluşmuş kireç birikintilerinin en iyi şekilde çözünerek temizlenmesini sağlar. Kireçten arındırarak makinelerinizin ömrünü uzatır, enerji kayıplarını önler ve en iyi performansı alm..

Önizle

Öztiryakiler Power Matic Eco Bulaşık Makine Deterjanı, 20 L

(0)
360,86TL

Öztiryakiler Power Matic Eco Bulaşık Makine Deterjanı, 20 L1 Bidon: 20 lt..

Önizle

Öztiryakiler Power Matic Pro Bulaşık Makinesi Deterjanı, 20 L

(0)
487,16TL

Öztiryakiler Power Matic Pro Bulaşık Makinesi Deterjanı, 20 LOrta ve sert su şartlarında, her türlü kir ve lekelerin giderilmesinde etkilidir. Donmuş yağ ve kirleri çözer, bulaşığın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Çözünen kirlerin tekrar yüzeye yapışmamasını sağlar. Su sertliğinden kaynaklanan zararlı etkileri yok eder, kireç birikimini önler..

2-3 gün içinde
Önizle

Öztiryakiler Power Matic Pro Bulaşık Makinesi Deterjanı, 5 L

(0)
270,65TL

Öztiryakiler Power Matic Pro Bulaşık Makinesi Deterjanı, 5 LTabak, bardak ve diğer materyallerdeki donmuş yağ ve kirleri temizler, hijyen sağlar. Bulaşıklarda koku oluşumunu engeller. Paslanmaz çelik, cam, porselen, çatal, bıçak, tepsi gibi metaller için uygundur. Makinelerde kireç birikimini önler, sert sularda etkilidir. Endüstriyel bulaşık makin..

Önizle

Öztiryakiler Power Rinse Pro Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, 20 L

(0)
757,81TL

Öztiryakiler Power Rinse Pro Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, 20 LFormülasyonunda yağ ve kir çözücü aktif maddeler, organik çözücüler içerir. Deterjanın daha etkili çalışmasını sağlayarak bulaşık makinesinde yıkanan cam, metal, porselen malzemelerin yüzeylerinde deterjan kalıntısı kalmasını ve kireç birikimini önleyerek lekesiz, kuru ve parlak çıkmala..

2-3 gün içinde
Önizle

Öztiryakiler Power Rinse Pro Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, 5 L

(0)
342,82TL

Öztiryakiler Power Rinse Pro Bulaşık Makinesi Parlatıcısı, 5 LBulaşık makinelerinde deterjan kalıntısını yok eder ve durulama sağlar. Porselen, cam, paslanmaz çelik gibi materyallerde parlaklık oluşturur. Yıkanan bulaşığın durulanma etkinliğini artırır, leke ve çiziklere neden olmadan bulaşıkların süratle kurumalarını sağlar. Sert sularda etkilidir..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)